İletişim

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Sosyal mesafelendirme sebebiyle müşteri hizmetlerimizdeki arkadaşlarımız evden çalışmaya devam etmekte olup santral telefonumuz farklı telefonlara yönlendirilmektedir.

Türk Telekom altyapısında, arama yönlendirme talebi yoğunluğundan dolayı, sorun yaşanmakta olduğu için aramalarınız tarafımıza ulaşmamaktadır.

Konuyla ilgili sizlerden özür diler, e-mail yoluyla sizlere kolaylıkla ve daha hızlı yardımcı olabileceğimizi belirtmek isteriz.

 

NOVAPERA PAZARLAMA VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Fjällräven Türkiye Distribütörü

*Aşağıda yer alan adres Novapera isimli şirketimizin lojistik operasyonlarının sürdürüldüğü adrestir. Kankenist.com sadece online satış yapan bir platformdur ve mağazamız bulunmamaktadır.

Lojistik Operasyon Adresi: Yeşilce Mahallesi, Ulubaş Caddesi, No:40, Kat:4 Kağıthane 34418 İstanbul

*Cumartesi ve pazar günleri çalışma saatlerimizin dışındadır.
Kargo Operasyon Hattı: 0 (850) 333 69 58
Telefon: 0 (212) 259 20 10
Email: info@kankenist.com

Novapera’nın Fjällräven’in Türkiye’deki tek resmi distribütörü olduğuna dair bilgiye Fjällräven’in resmi sitesindeki International Contacts sayfasından ulaşabilirsiniz:


ÖNEMLİ DUYURU!

Sosyal medya üzerinde yasadışı yolla Fjällräven Kånken marka ismini kullanarak dolandırıcılık yapmaya çalışan platformlar bulunmaktadır.
Türkiye’de bulabileceğiniz orijinal Kånken ürünlerinin hepsinin fiyatı sabit olmakla beraber sitemizden bu fiyatları inceleyebilirsiniz.
Bu fiyatın indirimli olarak karşınıza çıktığı durumlarda dolandırıcılık mağduru olmamak adına daha dikkatli olmanızı öneririz.
Fjällräven ve 10 farklı markanın Türkiye distribütörlüğünü yapan şirketimizin ve kankenist.com’un bu platformlarla herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.
Anlayışınız için teşekkür eder, bilgilerinize sunarız.